צריך הלוואה למימון עורך דין צבאי? השיטות המהירות לפניך!

חיילים לא מעטים מתפסים בימינו בעבירות שנחשבו פליליות, גם אם נראה על פניו שאינן כאלה. עבירות אלה יכולות לנוע מדיני תעבורה ועד עבירות סמים או נהיגה תחת השפעת אלכוהול. כמו כן, אנחנו עדים למקרים שבהם חיילים מסתבכים תוך כדי שירותם הצבאי בגלל מעשים שלהם בזמן פעילות מבצעית.

מלאו פרטיכם
לקבלת ההלוואה

 מאשר/ת את תקנון  האתר

סוגי הלוואות נוספים

אייקון חץ למטה

במקרה זה הדבר מחייב סנגור מקצועי ולא רק אחד שמגן על החיילים מהסנגוריה הצבאית, למרות שלפי חוק הוא לא אמור לממן זאת.

אנחנו יודעים היטב שרק עורך דין צבאי שמנוסה בתחום זה ויודע היטב כיצד לבנות תיק ראיות ולשחרר את החייל מכתב אישום או להפחית אותו למינימום, יוכל להשפיע ולהוציא את החייל ללא רישום פלילי או פחות רישום פלילי מופחת שיוכל להתבטל בתוך כמה שנים. זה קריטי משום שרישום פלילי נשאר כמעט לכל החיים ומכתים את עתידו של הצעיר שמשתחרר לאזרחות.

הוא לא יוכל להתקבל לעבודה במקומות מסוימים ואף יוגבל בנסיעותיו לחו"ל, שלא לדבר על הקלון שידבק בו. זו סיבה מצוינת לוותר על שירותי סנגור שאינו מיומן ולבחור בשירותיו של עורך דין צבאי מסור ומנוסה, למרות המחיר.

כיצד לממן עורך דין צבאי?

ברור מאליו שאם החייל אינו בא מבית מבוסס כלכלית אי אפשר לממן לו הגנה כזאת. ברור גם שממשכורת צבאית לא יוכל לעשות זאת בעצמו.

המחיר יקר אבל מחיר ההגנה המשפטית המנוסה פחות עולה מחיר יקר יותר. לצורך כך ממשים בדרך כלל נכסים, אם יש, או לוקחים הלוואות מכמה גופים שיכולים להעמיד לכם אותן בתנאים נוחים אם המשא ומתן בבנק אינו עולה יפה, ואם חבר האשראי מלווה לכם בתנאים לא נוחים, חשבו על אלטרנטיבות אחרות שמאפשרות לכם חברות מימון והלוואות שונות ופרטיות שיש במשק.

חברת מימון והלוואות

חברות מימון פרטיות נוטות להלוות כספים לאנשים לא לפי הקריטריונים של הבנקים שגובים עמלו וריבית יקרות מאוד. בחברות כאלה תוכלו למצוא מגוון גדול של הלוואות לכל מטרה, מבלי לתשאל אתכם על המטרות שלכם ועל הסיבות שבגללן אתם לוקחים אותן.

חברות שמעניקות הלוואות לאנשי קבע, לחיילי סדיר, לכל מי שיש לו מקצוע ועבודה והוא יכול להוכיח יכולת החזרים, ולכן הדרך המהירה הזאת יכולה להבטיח לכם מימון לכל משפט צבאי שכזה. אין צורך עוד לדאוג לקשרים שלכם בבנקים ולכך שלוקחים מכם יותר מדי בהחזרים.

לחפש חברה כזאת במהירות

חפשו חברה כזאת אינטרנט ובדקו את התנאים שהיא מציעה ואת הסכומים הנדרשים לכם. בדקו את ההסכמים שנחתמים אתכם וראו באיזו קלות תוכלו לממן הגנה משפטית לקרובי המשפחה שלכם ובכך להציל אותם מעתיד שמוכתם פלילית.

ההלוואה נטולת סיכונים, חוקית לגמרי, נשענת על ההכנסה הקבועה והבטוחה שלכם ולכן אין חשש מיכולת ההחזר. הריבית נמוכה יותר ותקל עליכם להחזירה.