בכל זמן .. תמיד שתבחר .. קרדיט ליין!

מעוניינים להתעדכן בשינויי הלוואות? לחצו לייק והצטרפו לדף הפייסבוק!

לאחרונה קיבלנו תלונות רבות על חברה בצפון הארץ שמזדהה בשמנו "קרדיט ליין" אשר שולחת סמסים לאנשים על הלוואות עד 18,000 שח, במספר מועדכן 079-5723624 ועוד מספרים דומים (ללא אפשרות להסרה). הנושא בטיפול משטרת ישראל. אנא היזהרו מנוכלים! 
עדכון אחרון בתאריך : 13/11/2018
במידה והחברה הגיעה גם אליכם נשמח שתעזרו לנו ולאנשים נוספים בתביעה ייצוגית נגדם, ולשלוח לנו כל צילום מסך / הקלטה וכל דבר שיכול לעזור לאנשים אחרים לא ליפול בחברה הזאת.
נשמח לקבל את המשובים למייל שלנו creditlinecoil@gmail.com 

- שימו לב! -

דף הבית >> מאמרי הלוואות >> הלוואות גישור ללא ערבים
 

הלוואות גישור ללא ערבים – לעבור את התקופה בקלות!

הלוואות לא תמיד נדרשות בגלל חובות כבדים, או בגלל התנהלות כלכלית גרועה. ישנם מקרים רבים שבהם יש צורך בהלוואה כלשהי רק על מנת לעבור בצורה רגועה תקופה קצרה שהיא בעייתית מבחינה כלכלית. הלוואה כזו נקראת הלוואת גישור, וניתן לקבל אותה מגופים שונים, בתנאים טובים.

הלוואות גישור

הלוואות גישור, כשמן כן הן – מגשרות על תקופה בעייתית מבחינה כלכלית. הלוואות גישור מתאימות, למשל, לתקופה שבה אתם רוכשים בית או דירה חדשה; לזמן של רכישת רכב חדש; לתקופה בה אתם אמורים לנסוע לחוץ לארץ בנסיעה יקרה; וכן הלאה. הלוואות גישור ניתנות לתקופה קצרה – בין מספר חודשים ועד שנתיים בערך, תלוי בגוף שנותן את ההלוואה. הלוואות גישור למעשה מגשרות על תקופה קצרה שבה הסכום הדרוש לכם לא נמצא אצלכם באופן זמין, כמו למשל כאשר קונים דירה חדשה – יש צורך בכסף שיהיה זמין עד שהדירה הישנה תימכר. דוגמא נוספת – כאשר קרן השתלמות, למשל, אמורה להשתחרר בעוד תקופה קצרה, אך אתם זקוקים לסכום שקיים בה כבר עכשיו. הלוואות גישור מתאימות למצבים אלה ומסייעות לכם לעבור את התקופה הזו בקלות. לעיתים קרובות, הלוואות גישור מאפשרות לכם להחזיר את הסכום כולו בתום תקופת ההלוואה, ולא בהחזרים חודשיים.

הלוואות גישור ללא ערבים

במרבית המקרים, אפשר לקבל הלוואות גישור ללא ערבים. חתימה של ערבים נדרשת במקרים של הלוואות גדולות או הלוואות בסיכון גבוה, כאשר הגוף אשר נותן את ההלוואה מעוניין לבטח את עצמו ולדעת שבמקרה של בעיה כלשהי, יהיה מי שישלם את החוב. אך הלוואות ללא ערבים נעשות נפוצות יותר ויותר, וכך גם הלוואות גישור ללא ערבים. לרוב, בהלוואות מסוג זה, יידרשו מסמכים אשר יוכיחו את אפשרות ההחזר שלכם, על פי סוג ההלוואה ומטרתה, וכך תוכלו ליהנות מהלוואות גישור ללא ערבים שניתנות בקלות ובזמינות רבה. הלוואות גישור ללא ערבים ניתנות במקרים רבים באופן מידי, אפילו בתוך 24 שעות, על מנת שאתם תוכלו להשתמש בכסף בזמן הנחוץ לכם ולמטרות הדרושות לכם.
 
בדקו עכשיו לכמה הלוואה הנכם זכאים
 
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר