הלוואות ללא בנקים

אנשים רבים זקוקים להלוואות למטרות שונות, אם על מנת לסגור חובות קיימים או להיחלץ ממצב כלכלי מורכב, ואם על מנת לשדרג את איכות החיים בלימודים, טיפולים קוסמטיים, חופשות וכדומה.

מלאו פרטיכם
לקבלת ההלוואה

 מאשר/ת את תקנון  האתר

סוגי הלוואות נוספים

אייקון חץ למטה

הלוואות מהבנקים הן דרך סטנדרטית ומוכרת לקבלת הלוואות, אולם לא תמיד היא אפשרית, ולא תמיד היא כדאית.
הלוואות ללא בנקים קיימות למגוון מטרות.

הלוואות לבעלי חשבון מוגבל

חיפוש הלוואות ללא בנקים המקרה הראשון שבו יש צורך בהלוואות ללא בנקים, הוא כאשר מבקש ההלוואה הוא בעל חשבון בנק מוגבל.

התנהלות כלכלית לא נכונה עלולה לגרום לבנק להגביל את החשבון של לקוח מסוים, מה שלא מאפשר לו לבצע פעולות מסוגים שונים בחשבון, ובמקביל גם מקביל אותו מקבלת הלוואות מן הבנק.

לחברות ולגופים חוץ בנקאיים ישנם קריטריונים שונים מאד מאשר לבנק בכל הנוגע למתן הלוואות.

לכן גם אדם שחשבונו הוגבל, ושהבנק מסרב להלוות לו כספים, יכול לקבל הלוואות, ואפילו בקלות, מגופים פיננסיים חוץ בנקאיים.

במצבים אלו, הלוואות ללא בנקים מאפשרות ללווה להיחלץ מן המצב הכלכלי שבו הוא נמצא, או להשתמש בסכום לצורך המתאים לו, ולאורך זמן, להיחלץ גם מהמצב של ההגבלות בחשבון הבנק.

הלוואות ללא בנקים

הלוואות ללא בנקים מתאימות גם במקרים סטנדרטיים, שבהם אין אפשרות או רצון לקבל הלוואה מהבנק.

מצבים אלו עלולים להתרחש כאשר ישנן כבר כמה הלוואות קיימות מן הבנק, כך שאין אפשרות לקבל הלוואה נוספת באותו הבנק, או כאשר ישנן בעיות אחרות עם הבנק, שאינן מאפשרות הלוואה.

במקרים אלו, מגוון גופים חוץ בנקאיים מאפשרים קבלת הלוואות ללא בנקים, בתנאים אשר משתנים ממקום למקום, וגם על פי מצבו הכלכלי של הלווה.

ממי לווים?

כאשר מחפשים הלוואות ללא בנקים, ניתן ללוות מחברות כמו חברות אשראי, אשר מאפשרות הלוואות מהירות בתנאים טובים. אפשר ללוות גם מחברות ביטוח, פנסיה, קרנות גמל וכדומה.

בחברות אלו לרוב הביטחון להלוואה יהיה משכון של קרן הפנסיה הקיימת בחברה, של קרן הגמל או של קרן הביטוח. ישנו גם מגוון של גופים חוץ בנקאיים נוספים אשר עוסקים במימון ובהלוואות.