בכל זמן .. תמיד שתבחר .. קרדיט ליין!

מעוניינים להתעדכן בשינויי הלוואות? לחצו לייק והצטרפו לדף הפייסבוק!

לאחרונה קיבלנו תלונות רבות על חברה בצפון הארץ שמזדהה בשמנו "קרדיט ליין" אשר שולחת סמסים לאנשים על הלוואות עד 18,000 שח, במספר מועדכן 079-5723624 ועוד מספרים דומים (ללא אפשרות להסרה). הנושא בטיפול משטרת ישראל. אנא היזהרו מנוכלים! 
עדכון אחרון בתאריך : 13/11/2018
במידה והחברה הגיעה גם אליכם נשמח שתעזרו לנו ולאנשים נוספים בתביעה ייצוגית נגדם, ולשלוח לנו כל צילום מסך / הקלטה וכל דבר שיכול לעזור לאנשים אחרים לא ליפול בחברה הזאת.
נשמח לקבל את המשובים למייל שלנו creditlinecoil@gmail.com 

- שימו לב! -

דף הבית >> לעוד סוגי הלוואות >> הלוואות ללא שוק אפור
 

כל המידע על הלוואות ללא שוק אפור

הלוואות ללא שוק אפור הן סוג הלוואות הניתנות על ידי גופים הנחשבים כמוסדות פיננסיים ממוסדים - הבנקים. הבנקים מעניקים הלוואות בהתאם לתנאים מסוימים המעוגנים בחוק תוך התחשבות בטובת הלווה ובמצבו הכלכלי.

בהתאם לכך הבנקים בודקים את מצבו הכלכלי של הלווה, קובעים את סכום ההלוואה ומכינים הסכם הלוואות מותאם לכל עסקת הלוואות.

מה זה הלוואות ללא שוק אפור?

הלוואות ללא שוק אפור הן שם נרדף לביצוע עסקת הלוואות בבנק. ישנם גופים חוץ בנקאיים רבים כמו חברות האשראי, חברות ביטוח וגופי הלוואות עצמאיים נוספים המעניקים הלוואות, גופים חוץ בנקאיים אלו נקראים גם "שוק אפור".

ההבדל המהותי ביותר בין הלוואה מהבנק להלוואה מגוף חוץ בנקאי הוא התחייבות הבנקים לעמוד בחוקי הלוואות שנקבעו על ידי מערכת המשפט,בדיקה פיננסית של הלווה, הסכם בכתב ומסירת מידע מלא ללווה.

בדיקת הלוואה

הלוואות ללא שוק אפור
אם אתם מעוניינים בעסקת הלוואות
ללא שוק אפור כדאי לכם לדעת כי בכל
עסקת הלוואה בבנקים מתקיימת בדיקה
של מצבו הפיננסי של הלווה.

מטרת הבדיקה המקדימה היא לבדוק את
יכולותיו הכלכליות של הלווה, לקבוע את
גובה ההלוואה ואת הסכם ההחזר
הנוח והמותאם ביותר ללווה.

הלוואות ללא שוק אפור הן עסקאות הלוואה בטוחות הניתנות על ידי הבנקים

הסכם

הסכם בכתב הוא חלק מהותי בעסקת הלוואות ללא שוק אפור. כאשר מחליטים לקחת הלוואה בשוק האפור לא תמיד יתלווה לכך הסכם בכתב דבר שיכול לסכן את הלווה. הלוואות ללא שוק אפור מתבצעות על ידי הבנקים המחוייבים כחוק להכין הסכם הלוואות בכתב.
יתרונות
ישנם יתרונות רבים בלקיחת הלוואות ללא שוק אפור. היתרונות המרכזיים בעסקת הלוואות מהבנק טמונים בחוקים אליהם כפוף הבנק המחייב אותם למסור את כל המידע החשוב ביותר ללווה.

בנוסף למידע המקדים שיסייע ללווה לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר, ישנו גובה ריבית קבוע מראש אליו כפוף הבנק. יתרה מכך החוק להגנת הצרכן מגן על הלווה במספר סעיפים בעסקה. הבדיקה הפיננסית וההסכם בכתב גם הם מסייעים ללווה לקחת הלוואה נכונה לו בתנאי החזר הלוואה נוחים.

הלוואות ללא שוק אפור הן עסקאות הלוואה בטוחות הניתנות על ידי הבנקים. כדאי מאוד לבצע עסקת הלוואות ללא שוק אפור המלוות בחוקים המגנים על הלווה ומתאימים לו את עסקת ההלוואות הטובה ביותר.
 
בדקו עכשיו לכמה הלוואה הנכם זכאים
 
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר