בכל זמן .. תמיד שתבחר .. קרדיט ליין!

מעוניינים להתעדכן בשינויי הלוואות? לחצו לייק והצטרפו לדף הפייסבוק!

לאחרונה קיבלנו תלונות רבות על חברה בצפון הארץ שמזדהה בשמנו "קרדיט ליין" אשר שולחת סמסים לאנשים על הלוואות עד 18,000 שח, במספר מועדכן 079-5723624 ועוד מספרים דומים (ללא אפשרות להסרה). הנושא בטיפול משטרת ישראל. אנא היזהרו מנוכלים! 
עדכון אחרון בתאריך : 13/11/2018
במידה והחברה הגיעה גם אליכם נשמח שתעזרו לנו ולאנשים נוספים בתביעה ייצוגית נגדם, ולשלוח לנו כל צילום מסך / הקלטה וכל דבר שיכול לעזור לאנשים אחרים לא ליפול בחברה הזאת.
נשמח לקבל את המשובים למייל שלנו creditlinecoil@gmail.com 

- שימו לב! -

דף הבית >> מאמרי הלוואות >> הלוואות למוגבלים
 

הלוואות למוגבלים

הלוואות למוגבלים ניתנות בעת הפעולה של הגבלת חשבון הבנק  אנשים מגלים קושי להתמודד עם ניהול התשלומים וכן ההוצאות השוטפות כגון אוכל, דלק והוצאות נוספות. במקרה בו חוזרים לאדם שיקים או בשל בעיות כיסוי הבנקים, נוהגים להגביל את החשבונות. ראוי לציין כי גם ביטולים רבים של שיקים מביאים למצב של הגבלת חשבונות. על מנת להתמודד עם המציאות החדשה, ניתן לקבל הלוואות למוגבלים מחברות מימון שונות.

מהי הלוואה דחופה למוגבלים

כפי שכבר הסברנו קודם לכן, העובדה כי אי אפשר להיכנס לחשבון הבנק או לרכוש מוצרים שונים גורמת ללא מעט קשיים. במציאות בה אין מזומנים קשה מאד להמשיך ולתפקד. מכאן, יש פתרון בדמות הלוואות למוגבלים. ניתן לקבל את ההלוואות מגורמים חוץ בנקאיים למשל חברות אשראי או חברות ביטוח. על מנת להגדיל את הסיכוי לקבלת הלוואה, כדאי להיערך לעניין בצורה הטובה ביותר- יש לחשוב מהו הסכום בו אתם מעוניינים וכיצד אתם תעמדו בנטל הכרוך בהחזר הסכום.

אילו פתרונות אפשריים ניתן לבדוק

 
לפני שאתם רצים לחתום על הלוואות עם ריבית בתנאים לא ממש נוחים, ראוי לערוך סקר שוק בין המקומות המציעים הלוואות וכן לבחון מספר אופציות במקביל:

הלוואות למוגבלים דרך האינטרנט

  • פנייה למעסיקים: אחת האופציות היא לפנות למעסיקים על מנת לקבל הלוואה לצרכים שונים.
  • מימון מטעם קרן הפנסיה: אופציה נוספת היא לבחון מימון מקרן הפנסיה. ישנן קרנות פנסיה שונות אשר מוכנות להעניק הלוואות על חשבון היתרה. כדאי לדעת כי גם כאשר מדובר על סכום מוגבל עדיין אפשר לקבל אישור
  • חברות מימון פרטיות: דרך נוספת היא קבלת הלוואה מטעם חברות פרטיות. אם בעבר היה נהוג לבקש הלוואות רק מהמערכת הבנקאית הרי בשנים האחרונות ניתן לראות כי התפתח שוק אשראי מכובד מאד המאפשר למצוא מגוון מקומות לקבלת הלוואה. בין אם מדובר באנשים שפתחו עסק עצמאי וזקוקים לקבלת כסף, הרי ישנה אפשרות לפנות לגופים שונים לצורך קבלת ההלוואה.

חשוב להשוות בין התנאים

היות וישנם היום לא מעט מקומות אשר ניתן לקבל בהם הלוואה, חשוב מאד לערוך סקר שוק ולבחור מבין המקום הטוב ביותר. עריכה של סקר שוק בין החברות השונות תאפשר לכם לקבל הלוואה טובה בהתאם לתנאים נוחים.
 
בדקו עכשיו לכמה הלוואה הנכם זכאים
 
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר