בכל זמן .. תמיד שתבחר .. קרדיט ליין!

מעוניינים להתעדכן בשינויי הלוואות? לחצו לייק והצטרפו לדף הפייסבוק!

לאחרונה קיבלנו תלונות רבות על חברה בצפון הארץ שמזדהה בשמנו "קרדיט ליין" אשר שולחת סמסים לאנשים על הלוואות עד 18,000 שח, במספר מועדכן 079-5723624 ועוד מספרים דומים (ללא אפשרות להסרה). הנושא בטיפול משטרת ישראל. אנא היזהרו מנוכלים! 
עדכון אחרון בתאריך : 13/11/2018
במידה והחברה הגיעה גם אליכם נשמח שתעזרו לנו ולאנשים נוספים בתביעה ייצוגית נגדם, ולשלוח לנו כל צילום מסך / הקלטה וכל דבר שיכול לעזור לאנשים אחרים לא ליפול בחברה הזאת.
נשמח לקבל את המשובים למייל שלנו creditlinecoil@gmail.com 

- שימו לב! -

דף הבית >> הלוואות למורים
 

הלוואות למורים

הלוואות למורים ניתנות למורים אשר זקוקים לסכומים של כסף על מנת להתקיים. כידוע, מקצוע ההוראה נחשב לאחד המקצועות החשובים ביותר אבל לצד החשיבות מדובר באחד המקצועות בהם המשכורת נחשבת נמוכה מאד. מכאן, ישנם מורים אשר זקוקים לקבלת הלוואה לצרכים שונים.

האם ניתן לקבל הלוואות מסובסדות

לשאלה האם ניתן לקבל הלוואות מסובסדות, התשובה היא כי אחת לכמה שנים ניתן להתרשם ממסמך היוצא לציבור המורים מטעם משרד האוצר העוסק בהלוואות מסבסדות מטעם בנקים שונים כאשר בכל שנה בנק אחר זוכה במכרז.

כיצד לבחור את ההלוואה המתאימה

בדיקת ריביות עבור הלוואות למורים
 
חשוב לדעת כי ישנן סוגים שונים של הלוואות למורים והתנאים יכולים להשתנות בין הבנקים השונים.

מכאן, על מנת להחליט באיזה מקום כדאי לבקש הלוואה יש לבחון את המצב ולא לבחור במקום הראשון אותו אתם רואים אלא לחכות ולבדוק את המצב הפיננסי שלכם.

מה הכוונה? חשוב מאד לבחון את המצב שלכם על מנת לבחור את המקום ולכן יש לבחון את גובה ההוצאות ואת גובה החזר ההלוואות הקיימות.

בשלב הבא, חשוב לבחון את גובה  ההחזר והאם תוכלו לעמוד בו.

רק לאחר שבחנתם את כל הפרטים הגיע הזמן לצאת למסע בין הבנקים השונים על מנת לבחור את המקום המתאים לכם
 

יש מקום למשא ומתן

נכון, אמנם אתם יוצאים למסע בכמה מקומות והבנקים הם נותני השירות שלכם אבל עדיין יש מקום למסע ומתן כלומר יש מקום לבחון את תנאי העסקה. מכאן, חשוב מאד להגיע עם כל הידע שיש ברשותכם על מנת שתוכלו לבחון מספר הצעות ככל שניתן ולא לבחור בהצעה הראשונה אותה אתם רואים.

אם אתם מתבלטים בין כמה הצעות הרי חשוב מאד להיעזר באנשי מקצוע מובילים בתחום- אותם אנשי מקצוע יכוונו אתכם לקראת ההחלטה הטובה ביותר. להם יש את הניסיון המתאים ביותר והם גם בעלי יכולת משא ומתן טובה יותר מכם.

כמורים אתם אולי יודעים להשתלט על כיתה, אבל כאשר זה מגיע לענייני בנקים חשוב מאד לתת למומחים לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר עבורכם. בצורה הזאת תוכלו להיות רגועים ככל הניתן.
 
בדקו עכשיו לכמה הלוואה הנכם זכאים
 
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר