בכל זמן .. תמיד שתבחר .. קרדיט ליין!

מעוניינים להתעדכן בשינויי הלוואות? לחצו לייק והצטרפו לדף הפייסבוק!

לאחרונה קיבלנו תלונות רבות על חברה בצפון הארץ שמזדהה בשמנו "קרדיט ליין" אשר שולחת סמסים לאנשים על הלוואות עד 18,000 שח, במספר מועדכן 079-5723624 ועוד מספרים דומים (ללא אפשרות להסרה). הנושא בטיפול משטרת ישראל. אנא היזהרו מנוכלים! 
עדכון אחרון בתאריך : 13/11/2018
במידה והחברה הגיעה גם אליכם נשמח שתעזרו לנו ולאנשים נוספים בתביעה ייצוגית נגדם, ולשלוח לנו כל צילום מסך / הקלטה וכל דבר שיכול לעזור לאנשים אחרים לא ליפול בחברה הזאת.
נשמח לקבל את המשובים למייל שלנו creditlinecoil@gmail.com 

- שימו לב! -

דף הבית >> הלוואות לכולם >> הלוואות לנכים
 

הלוואות לנכים

הלוואות לנכים מיועדות לציבור הנכים אשר סובל מגבלות שונות וזקוק לקבלת הלוואות. מדינת ישראל כוללת בתוכה לא מעט אזרחים אשר זכאים לקבלת הטבות מהמדינה.

בין המגזרים השונים ניתן למנות את מגזר הנכים אשר עובד ופועל למען המדינה. חרף העובדה כי חלק מהאנשים המשתייכים למגזר סובלים ממגבלות שונות, הם זוכים לקבלת הטבות שונות על ידי גורמים שונים.
במסגרת אותן הטבות הם זכאים לקבלת הלוואות לנכים.

היות ובמקומות שונים עדיין יש קושי להתנייד באמצעות תחבורה ציבורית, הפתרון הטוב ביותר הוא רכישת רכב.
באמצעות רכישת רכב ניתן לנסוע ממקום למקום ללא צורך לעשות חישובים שונים האם מתאים לנסוע למקום כזה או אחר בו אין גישה לנכים.  

זקוקים להלוואה לנכים לכל מטרה?

בדיקת הלוואות לנכים באינטרנט
במידה והנכם זקוקים להלוואה לצורך רכישת רכב, הרי ניתן לבצע עסקאות שונות המאפשרות רכישה של רכב.

כידוע, רכישה של רכב אינו עסק זול במיוחד אך כיום ניתן להגיע להסדרים בין השאר באמצעות חברות ליסינג המאפשרות לרכוש רכבים בתשלומים נוחים.

יחד עם זאת, יש להביא בחשבון כי כאשר מדובר על רכישה של רכב עבור נכים יש לדאוג לאבזור מתאים, מה שמייקר את הרכישה עבור ציבור הנכים.

בניגוד לרכישה של רכב רגיל, כאן יש צורך לדאוג למגוון של אביזרים המקלים על התנועה.

אותה הלוואה תסייע לציבור הנכים ותהפוך את החיים שלהם לפשוטים יותר.

באמצעות אותה הלוואה יהיה ניתן לנוע ממקום למקום בחופשיות וללא צורך להיות מוגבלים בתנועה. אותה מוגבלות גורמת להאטה בסדר היום ולכן חשוב מאד לנסות ולקבל הלוואה לרכישת רכב.

חשיבותם של האביזרים ברכב - בשביל הלוואות לנכים

אותם אביזרים המותקנים ברכב מיועדים להנגשה. אותם אביזרים מיועדים להפוך את הנהיגה לקלה יותר. ההלוואה הניתנת מטעם ביטוח לאומי הינה הלוואה הניתנת לצורך רכישת רכב.

חשוב לדעת כי על מנת לקבל את ההלוואה לצורך רכישת האביזרים ברכב יש להוכיח כי להציג הוכחות כי הוועדה הרפואית מאשרת את קבלת ההלוואה לצורך רכישת אביזרים מתאימים עבור הנהיגה ברכב.

את האישורים המתאימים מקבלים בוועדה מיוחדת של ביטוח לאומי וגם באמצעות המכון לבטיחות בדרכים. לאחר קבלת האישורים המתאימים יהיה ניתן לצאת לדרך ולהתחדש ברכב חדש.
 
בדקו עכשיו לכמה הלוואה הנכם זכאים
 
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר