בכל זמן .. תמיד שתבחר .. קרדיט ליין!

מעוניינים להתעדכן בשינויי הלוואות? לחצו לייק והצטרפו לדף הפייסבוק!

לאחרונה קיבלנו תלונות רבות על חברה בצפון הארץ שמזדהה בשמנו "קרדיט ליין" אשר שולחת סמסים לאנשים על הלוואות עד 18,000 שח, במספר מועדכן 079-5723624 ועוד מספרים דומים (ללא אפשרות להסרה). הנושא בטיפול משטרת ישראל. אנא היזהרו מנוכלים! 
עדכון אחרון בתאריך : 13/11/2018
במידה והחברה הגיעה גם אליכם נשמח שתעזרו לנו ולאנשים נוספים בתביעה ייצוגית נגדם, ולשלוח לנו כל צילום מסך / הקלטה וכל דבר שיכול לעזור לאנשים אחרים לא ליפול בחברה הזאת.
נשמח לקבל את המשובים למייל שלנו creditlinecoil@gmail.com 

- שימו לב! -

דף הבית >> הלוואות לפנסיונרים
 

הלוואות לפנסיונרים

הלוואות לפנסיונרים ניתנות לאנשים בגיל השלישי אשר מעוניינים להגשים חלומות ושאיפות כמו מימון אירוע משפחתי או נסיעה לחו"ל. החיים בגיל השלישי מאפשרים לאנשים להאט את הקצב ולדאוג לבני המשפחה.

האם ניתן לקבל הלוואות גם בגיל הפנסיה

בדיקת הלוואות לפנסיונרים באינטרנט המונח הלוואות מתקשר לנו עם אוכלוסיה צעירה יותר מאשר בני גיל הזהב ועבור רובנו המצב המושלם בגיל הפנסיה הוא קבלת קצבת זקנה בעקבות הפרישה ממקום העבודה.

יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם אנשים בגיל הפנסיה זקוקים לקבלת הלוואה. כיום קיימות מגוון הלוואות לפנסיונרים בתנאים מיוחדים.

יחד עם זאת, מופיעה ירידה בהכנסה מול עלייה בהוצאות מה שמוביל לבקשת הלוואה.

חשוב לציין כי הלוואות לגיל השלישי אינן ניתנות לכל מי שמבקש אלא הבנקים בוחנים את היכולת של הלווה להחזיר את ההלוואה.

​בגיל הפנסיה הבנקים יכולים לתת הלוואות כנגד נכסים שונים כגון שעבוד הרכב או שעבוד הדירה, מה שמאפשר לא לשלם החזרים חודשיים.

חשיבות בחינת ההלוואות

בדיוק כמו בתחום כלכלי אחר, חשוב מאד לא לבחור בהצעה  הראשונה אלא להתייעץ עם גורמים פיננסים בתחום. חשוב לדעת כי התנאים של קבלת ההלוואה יכולים להשתנות מבחינת אחוזי הריבית וכן מבחינת הגמישות להחזרת ההלוואה.

כאשר מדובר על הגיל השלישי הרי חשוב מאד לזכור כי מדובר באנשים אשר עברו מסלול חיים מפותל ולכן חשוב מאד להביא לתשומת לב את העובדה כי יש   להקדיש זמן לבחינת הגבלות או תנאים מסויימים וכן מצבים בריאותיים, זאת על מנת לא להיות מופתעים במקרה חירום.

הלוואה מחברת אשראי

במידה ואותם פנסיונרים זקוקים לקבלת הלוואה למטרות שונות, בין אם מדובר ברכישת רכב או בין אם מדובר בקנייה של דירה כיום ניתן לפנות גם לחברות האשראי.

אחת האופציות העומדות בפני אנשים בגיל הפנסיה היא קבלת הלוואות לפנסיונרים מחברת אשראי. לשאלה האם אותם פנסיונרים צריכים להיות לקוחות של חברת האשראי, הרי התשובה היא לא.

כיום ישנן מגוון רחב של חברות אשראי המציעות קבלת הלוואה. במקרה הזה, מדובר בקבלת הלוואה בתנאים נוחים ותוך זמן קצר, זאת במידה ומדובר על סכומים נמוכים ותנאי החזר נוחים.
 
בדקו עכשיו לכמה הלוואה הנכם זכאים
 
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר