בכל זמן .. תמיד שתבחר .. קרדיט ליין!

מעוניינים להתעדכן בשינויי הלוואות? לחצו לייק והצטרפו לדף הפייסבוק!

לאחרונה קיבלנו תלונות רבות על חברה בצפון הארץ שמזדהה בשמנו "קרדיט ליין" אשר שולחת סמסים לאנשים על הלוואות עד 18,000 שח, במספר מועדכן 079-5723624 ועוד מספרים דומים (ללא אפשרות להסרה). הנושא בטיפול משטרת ישראל. אנא היזהרו מנוכלים! 
עדכון אחרון בתאריך : 13/11/2018
במידה והחברה הגיעה גם אליכם נשמח שתעזרו לנו ולאנשים נוספים בתביעה ייצוגית נגדם, ולשלוח לנו כל צילום מסך / הקלטה וכל דבר שיכול לעזור לאנשים אחרים לא ליפול בחברה הזאת.
נשמח לקבל את המשובים למייל שלנו creditlinecoil@gmail.com 

- שימו לב! -

דף הבית >> הלוואות לפרילנסרים
 

הלוואות לפרילנסרים

הלוואות לפרילנסרים מיועדות עבור מי שיצא לעצמאות וזקוק לכסף עבור צרכים שונים כגון רכישה של ציוד, בניית אתר אינטרנט הוצאות על שיווק ופרסום. לצאת לעצמאות ולהקים עסק זוהי עבודה לכל דבר- אין מי שידאג לנו בסוף היום ולכן חשוב מאד להשיג מקורות מימון.

במידה והעסק מתנהל כמו שצריך, אך ישנם כמה חודשים אולי הנחשבים לטובים פחות. במקרה הזה, יש צורך במקורות מימון. בניגוד לשכירים, עצמאים אשר פותחים עסק צריכים להשקיע לא מעט זמן, מה שדורש לא מעט הוצאה של כספים על ניהול העסק החדש.

פתיחה של עסק אינה דבר פשוט אבל באמצעות הלוואה ניתן להתמודד עם ההוצאות השונות. באמצעות ההלוואה ניתן לחשב את המסלול מחדש ולראות מה אתם צריכים על מנת לפתוח את העסק.

לא רק הבנקים

במידה ואתם עצמאים וזקוקים לקבלת הלוואה, הלוואות לפרילנסרים ניתנות לא רק על ידי הבנקים אלא גם על ידי גופים נוספים כגון חברות מימון חוץ בנקאיות כגון חברות אשראי או חברות פנסיה.

במידה והחלטתם לפנות לאחד  הגופים הללו, חשוב מאד לבחון את יכולת ההחזר שלכם- כמה תוכלו להחזיר כל חודש.

מה השלב הבא? ליצור קשר עם אחת החברות ולספק להן תדפיס של תנועות חשבון בנק ולכן להצטייד בטפסים בנוגע לקבלת ההלוואה. ברוב המקרים לא יהיה צורך להביא ערבים.

פרילנסר מחפש הלוואות לפרילנסרים

הלוואה לעובד עצמאי – הפתרון לחשבון מוגבל

הלוואה לעצמאים כמו לשכירים יכולה להגיע מחברה חוץ בנקאית במידה וחשבון הבנק מוגבל. במידה והנכם זקוקים לקבלת הלווואה לצרכים שונים, חשוב מאד לברר כמה שיותר פרטים אודות המקום אשר אתם מעוניינים ליצור איתו קשר בנוגע לקבלת ההלוואה.

כיום לא חסרים גופים שונים, אך חשוב מאד לא לשבת על זרי הדפנה אלא לברר כמה שיותר פרטים על המקום על מנת לא להגיע למצב בו אתם לא מכירים את המקום ממנו אתם מבקשים הלוואה.

בקשת הלוואה אינה דבר פשוט ולכן צריך להתכונן לסיטואציה בצורה הטובה ביותר.
בדיוק כפי שאתם מנהלים את ההחלטות החשובות בצורה מסודרת, כך חשוב להיערך לעניין בצורה מסודרת ככל הניתן.
 
בדקו עכשיו לכמה הלוואה הנכם זכאים
 
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר